Kategorie
Novinky

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Možnost platby

Navigace mapy

Nabízíme možnost zvolení libovolného navigačního software podle potřeby.Tento navigační software funguje se všemi přístroji s přijímačem GPS v naší nabídce nebo na vašem vlastním přístroji.

Jsou podporovány tyto platformy:

  • Android
  • iOS
  • Phone 8
  • WinCE

Pokud zakoupíte GPS navigaci přístroj z naší nabídky + navigační software dle vašeho výběru bude software nainstalován a aktivován.Není třeba již nic instalovat ani aktivovat - stačí zapnout a můžete ihned vyrazit na cesty.


  • Navigace pro osobní automobil

GPS Navigace v základní verzi. Poskytuje bezpečný a spolehlivý výpočet trasy na cestách vhodných pro osobní automobil.

Možnosti navigování s preferencí nejrychlejší čaš nebo nejkratší vzdálenost.Dále možnost výběru zda upřednostnit dálnice nebo běžné komunikace.

  • Navigace pro kamiony

Truck GPS Navigace je navigace navržená speciálně pro řidiče kamionů. Poskytuje bezpečný a spolehlivý výpočet trasy na cestách vhodných pro kamiony.

Řidiči kamionů vědí, že výběr špatné trasy vede nejen k plýtvání paliva, ale i k množství kilometrů najetých po objízdných trasách, časové ztrátě a v některých případech i k bezpečnostním problémům.

Na rozdíl od klasických navigačních systémů pro osobní automobily Truck GPS Navigation vypočítá nejlepší trasu podle parametrů vozidla, zvolených parametrů trasy, typu zatížení a je schopna zohlednit i nebezpečné materiály.

Řidič může nastavit profil vozidla, který je zohledněn při výpočtu trasy. Nastavit lze délku, šířku, výšku, hmotnost, maximální zatížení náprav, a zda vozidlo převáží nebezpečné materiály.

  • Navigace pro autobusy

Bus GPS Navigace je navigace navržená speciálně pro řidiče autobusů. Poskytuje bezpečný a spolehlivý výpočet trasy na cestách vhodných pro autobusy.

Bus GPS Navigace je první navigace svého druhu na trhu. Na rozdíl od klasických navigačních systémů pro osobní automobily Bus GPS Navigation vypočítá nejlepší trasu podle parametrů vozidla a zvolených parametrů trasy – díky tomu budete mít vždy dokonalý přehled o své cestě a vyhnete se zbytečnému bloudění.